oddelovnik
oddelovnik
VHODNÁ PRO AKCE:
  • TANEČNÍ ZÁBAVY
    A PLESY
  • FIREMNÍ AKCE
  • SVATBY A OSLAVY
  • VÁNOČNÍ VEČÍRKY
  • LETNÍ PARKETY
  • ROCKOTÉKY

„OLDIES DISCO & ROCK S LASEROVÝMI EFEKTY“ je diskotéka hitů nejslavnějších zpěváků a skupin 80-90. let : THE BEATLES, SMOKIE, QUEEN, ABBA, BONEY M, MODERN TALKING, PET SHOP BOYS, ROXETTE, MADONA, DEPECHE MODE, CAMOUFLAGE, ALPHAVILLE, SCOOTER a mnoho dalších,

včetně širokého výběru českých interpretů : JIŘÍ SCHELINGER, PETR NOVÁK, OLYMPIC, KATAPULT, ELÁN, TEAM, KAREL GOTT, HELENA VONDRÁČKOVÁ, MICHAL DAVID, PETR MUK, DAVID KOLLER aj.

Ozvučení akcí je zajištěno špičkovou zvukovou aparaturou firmy USA „JBL“. Aktivní reproboxy o výkonu 4500 Watt zaručují posluchačům patřičný „sound“ a kvalitní poslech. Hlasitost hudby je seřízena tak, aby vyhovovala akustice sálu-prostoru a přání pořadatele. Všechny skladby jsou zahrány z CD (formátu WAW) kompaktních disků.

„OLDIES DISCO & ROCK“ je vybaveno unikátní světelnou technikou s doprovodnými laserovými efekty. Vytvářejí pro návštěvníky akcí originální prostředí a atmosféru zábavy (viz fotogalerie). Muzika je univerzální POP & ROCK. „Oldies“ 80-90. let, české hity, nejžádanější český a světový rock. Repertoár lze na přání doplnit i současnou nejnovější muzikou (rádiové hity, techno-house, trance, drum&bass aj.) Diskotéka je vhodná pro pořádání tanečních zábav a plesů v kulturních zařízeních, klubech, sokolovnách a restauracích. Ideálně vyhovuje na firemních a teambuildingových akcích, vánočních večírcích, oslavách aj. Doporučuje se pořadatelům letních tanečních parketů.

Pro sportovní, hasičské organizace a rockové kluby lze uspořádat „LASEROVOU ROCKOTÉKU“ s výběrem skladeb nejžádanějších českých a světových rockových skupin.

oddelovnik